Geliniai lakai

Tvarkingi, dailūs nagai moters rankoms prideda papildomo žavesio, elegancijos ar žaismingumo. Daugelis dailiosios lyties atstovių mažiausiai kartą per mėnesį praveria nagų meistrų kabinetų duris ir patiki savo nagų priežiūrą profesionalams. Daug simpatijų pelno prieš kurį laiką rinkoje pasirodę geliniai lakai, užtikrinantys ilgalaikį rezultatą ir leidžiantys patinkančia nagų spalva džiaugtis net kelias savaites. Itin platų šių nagų lakų pasirinkimą rasite mūsų asortimente.

Profesionalūs geliniai nagų lakai

Džiaugiamės galėdami suderinti kokybę su kiekybe ir savo klientėms pasiūlyti itin didelę aukštos kokybės produktų įvairovę. Mūsų asortimente rasite platų pasirinkimą profesionalams skirtų gelinių nagų lakų.

Profesionalūs geliniai lakai pirmiausia bus saugūs nagui, nekenks jo plokštelei. Negana to, jie tobulai padengs nagą, laikysis kur kas ilgiau, neatšoks.

Kokie geliniai lakai geriausi?

Ieškantiems aukštos kokybės patiks mūsų parduodami geliniai nagų lakai, išsiskiriantys spalvų sodrumu, lengvu padengimu, puikia sudėtimi. Jie ilgai išlieka, nesisluoksniuoja, nepraranda spalvos ir blizgumo savybių. Kokybiški nagų lakai sparčiai stingsta, tad lakavimo procesas bus spartesnis. Geri lakai ne tik nekenkia natūraliam nagui, tačiau ir suteikia jam apsaugą.

Mūsų asortimente rinkitės puikiai vertinamų prekės ženklų produkciją: geriausi CANNI geliniai lakai, taip pat VENALISA geliniai lakai, HARUYAMA.

Jei geliniai nagų lakai internetu perkami, rinkitės tik patikimus pardavėjus. Nesusigundykite įtartinai žema kaina, tačiau ne visada pigiausi bus prasčiausi. Patrauklią kainą ir galimybę mokėti pigiau gali lemti speciali akcija ar vykstantis išpardavimas.

Hibridinis nagų gelinis lakas

Hibridinis gelinis nagų lakas neabejotinai yra tikrų tikriausias atradimas, į gelinių lakų rinką įsiliejęs visai neseniai, bet pelnęs ir klienčių, ir meistrų simpatijas. Nuo įprasto gelinio lako skiriasi tuo, jog džiūsta natūraliai, taigi nereikalinga speciali lempa, o nuvalomas naudojant paprastą nagų lako valiklį. Palyginti su paprastu laku, tai hibridinį reikia padengti specialiu sluoksniu, leidžiančiu jam sparčiau išdžiūti ir išlikti kur kas ilgiau nei įprastas lakas.

Toks lakas bus puikus pasirinkimas Jums, jei baiminatės, kad gelinis nagų lakas pakenks nago plokštelei, tačiau norite mėgautis ilgiau išliekančia spalva.

Geliniai lakai su blizgučiais

Lakai su blizgučiais – puikus būdas nagams suteikti papildomo žavesio. Subtilus sprendimas – blizgučių pasirinkimas vienam ar porai nagų, kurie tobulai derės tarp vienspalvių blizgių ar matinių. Ilgalaikis gelinis lakas su blizgučiais gali būti puikus variantas, jei norite minimalistiniam lakavimui suteikti žavingą prieskonį. Tai pat neabejotinai toks lakas idealiai tinka šventėms, ypač Kalėdoms, Valentino dienai, smulkių blizgučių turintys lakai neretai pasirenkami ir vestuviniam manikiūrui.

Geliniai lakai ONE STEP

ONE STEP gelinių lakų pranašumas – jiems nereikia nei BASE pagrindo, nei TOP viršutinio sluoksnio. Tad nereikia nė sakyti, kad šio tipo gaminiai – tikrų tikriausia revoliucija nagų lakų sektoriuje! Toks gelinis lakas gerokai sutrumpina gelinio lakavimo procesą, kas itin aktualu šiuolaikinėms, neretai laiko stokojančioms damoms.

Gelinių nagų lakų naudojimas

Ilgalaikiai nagų lakai naudojami labai paprastai, kas dar labiau didina susižavėjimą jais. Lakavimo procesas nesudėtingas:

·         lakavimas pradedamas nuo bazės sluoksnio užtepimo;

·         džiovinama LED ar UV lempoje;

·         tepamas pirmas gelinio lako sluoksnis;

·         džiovinama LED ar UV lempoje;

·         dengiamas antras lako sluoksnis;

·         džiovinama lempoje;

·         nagas dengiamas TOP sluoksniu;

·         džiovinama lempoje;

·         nagas nuvalomas.

Tinkamas lako naudojimas tiesiogiai susijęs su galutiniu rezultatu ir tai, kaip ilgai nagą padengęs lakas išliks nepakitęs, sukibęs su nago plokštele.

Geliniai UV nagų lakai

UV nagų lakai polimerizuojami UV lempose, jie neskyla ir nesisluoksniuoja, ilgai laikosi, tobulai sukimba su natūralaus nago plokštele, dengiami labai lengvai, suteikia nagui apsaugą. UV geliniai lakai profesionalams ir ne tik – juos galite naudoti ir namuose, jei turite UV lempą.

Ilgai išliekantys geliniai nagų lakai

Ilgalaikis nagų lakas – tai galimybė nagų priežiūrai skirti nedaug laiko, o tobula jų išvaizda mėgautis net kelias savaites! Mūsų pasiūloje turėsite labai platų pasirinkimą pigiau.

Labai gaila, bet pagal šią užklausą nieko neradome.

Pabandykite ieškoti dar kartą