CANNI teptukas Polygel
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Reklama: Venalisa Liner Kit

CANNI teptukas Polygel

Demostracinis vaizdo klipas [button link="http://canni.lt/nuolaidos/" color="red" newwindow="yes"] Nuolaidos![/button] Perkant CANNI Polygel 2 vienetus ir daugiau   taikomos nuolaidos!
€4.90 (tax incl.) €4.05 (tax excl.)
Tax included
100% secure payments

Reklama: Nagų dildės profesionalams

local_shippingFree delivery to a parcel terminal. For orders from 50Eur to Lithuania, Latvia, Estonia. 

Reklama: CANNI MINI Bestseller Colours

Canni Crystal Polygel - tai nagų priauginimo produktas, turintis geriausių gelio ir akrylo savybių. Dirbtiniai nagai suformuoti su Canni Crystal Polygel yra lengvesni, tvirtesni, atrodo natūraliai. Polygelis sutvirtina nago plokštelę. Modeliuoti galima ant priauginimo formelių arba su formuojančiu tipsu. Ant nago plokštelės gelis nenuteka ir neišsilygina. Polimerizuojasi LED ir UV šviesoje. Demostracinis vaizdo klipas Naudojimas:
  • Paruoškite nago paviršių. Visą nago plokštelę padenkite CANNI PRIMER,  palaukite 10-15 sekundžių kol skystis išdžiūs.
  • Paruoštą nago plokštelę padenkite plonu sluoksniu CANNI Rubber Base Coat. Stingdykite 1min. LED arba  2min. UV lempoje.
    1. Modeliavimas su priauginimo formele: Specialaus teptuko pagalba nupjaukite reikalinga gelio kiekį ir užtepkite ant nago. Pamirkyti teptuką lipnumo nuėmimo skystyje, modeliuoti nago formą.
    2. Modeliavimas su priauginimo tipsu: Nedidelį gelio kiekį tolygiai  paskirstykite vidinėje formuojančio tipso pusėje. Nedidelį polygelio kieki uždėkite ant nago, po to priklijuokite tipsą prie nago. Prispausti ir palaikyti 5-10s. Su teptuku pakoreguoti vidinę nago pusę.
  • Stingdykite 1min. LED arba  2min UV lempoje. Nuimkite formuojantį tipsą ir priduokite priaugintam nagui reikalingą formą.
  • Padenkite CANNI Top Coat Non Cleansing sluoksniu. Stingdykite 1min. LED arba  2min UV lempoje.
 
86202
New product
You might also like
chat Comments (0)