Geliniai dažai

Geliniai dažai nagų dailei padės sukurti įstabius ir ilgai išliekančius meno kūrinius tiesiog ant Jūsų nagų! Šiandieninis nagų priežiūros priemonių sektorius turtingas įvairių gaminių, leidžiančių nagų meistrams realizuoti pačias įmantriausias idėjas. O vieni iš svarbiausių šių priemonių gausoje yra geliniai dažai. Jais naudotis gali tiek profesionalai, tiek mėgėjai. Juo labiau kad šių prekių kainos ir kokybės santykis mūsų pasiūloje itin patrauklus!

Geliniai dažai nagams – kaip išsirinkti?

Gelinių dažų asortimentas mūsų e. parduotuvėje tikrai didelis, tad nenuostabu, jog pasirinkimo aspektas kelia klausimų. Gelinių dažų spalvinis spektras platus, todėl norint pasirinkti teisingai, verta į tai žvelgi dėmesingiau. Pirmiausia nuspręskite, kokia spalvų gama Jus domina, t. y. koks koloritas dominuoja, ką dažniausiai naudojate. Šis pasirinkimas leis gerokai susiaurinti potencialių variantų lauką. Taip pat renkantis atsižvelkite į gaminio tekstūrą, tiksliau jo klampumą, labai svarbu ir tai, kaip ilgai išlieka spalva. Ne mažiau svarbu, kaip gaminys užtikrina nago tolygumą ir kiek sluoksnių reikia dengti, norint puikaus galutinio rezultato. Jei svarbi sparta, tuomet prioritetą teikite tiems dažams, kurių užtenka vieno sluoksnio.

Kas yra geliniai dažai?

Geliniais dažais vadinami tokie dažai, kurie skirti sukurti unikaliam nagų dizainui. Jais lengvai piešite net ploniausias linijas, taip išgaudami norimus ornamentus, raštus, simbolius ar kitus paveikslus. Mūsų asortimente esantys geliniai dažai nagams yra aukštos kokybės, labai lengvai naudojami, puiku tai, kad šie dažai neturi jokio kvapo, kuris dirgintų uoslę ir keltų diskomfortą. Itin geros konsistencijos gelis gali būti dengiamas ir ant visos nago plokštelės.

Kaip naudoti gelinius dažus?

Mūsų parduodami geliniai dažai nagų dailei naudojami itin paprastai, nes dengiasi lengvai, nenubėga, nesusiraukšlėja, o ant nago laikosi pavydėtinai ilgai. Gelis išsiskiria itin tankia pigmentacija, todėl spalva persiteikia labai subtiliai ir gražiai. Dėl idealios konsistencijos tiek piešdami plonas linijas, tiek geliu dengdami visą nago plokštelę nepatirsite jokių nesklandumų. Šiais geliniais dažais nagą užtenka padengti vienu sluoksniu – nesimato teptuko paliktų dryžių, spalva sodri, efektyviai taupomas laikas.