Nagų lipdukai

Vienoms moterims patinka subtilus, minimalistinis nagų dizainas, vienspalvis lakavimas, o štai kitos trokšta šio to įmantraus, nekasdienio, traukiančio akį. Šaunus pasirinkimas – lipdukai nagams. Tiesa, jie gali padėti sukurti ir minimalistinį nagų dizainą, ir itin išraiškingą ar net labai drąsų. Mūsų pasiūloje – patys įvairiausi nagų lipdukai labai gera kaina. Tad nevaržykite savęs – raskite tinkamiausius ir nedvejokite, ar juos įsigyti.

3D nagų lipdukai

Šiais laikais 3D neaplenkia ir nagų sektoriaus. 3D efektą sukuriantys lipdukai itin populiarūs. Jie neabejotinai nagams suteikia įmantrumo. 3D lipdukai nagams naudojami paprastai, prie kiekvieno gaminio rasite ir jo naudojimo instrukciją, tad suklysti rizika bus minimali.

Tokio tipo lipdukai nagų dailei suteikia papildomos apimties, išskirtinių formų. Priklausomai nuo pasirinkto dizaino, jie gali sustiprinti elegancijos, žaismingumo, solidumo, prabangų įspūdį.

Lipdukai geliniams nagams

Nagų lako lipdukai gali būti naudojami tiek ant įprasto, tiek ant gelinio lako. Todėl jei ieškote būtent geliniams nagams skirtų dailės priemonių, galite rinktis iš visos plačios pasiūlos. Mūsų asortimente rasite didelę kolorito ir dizainų įvairovę.

Domina nagų lipdukai pigiau? Itin patrauklios mūsų prekių kainos masina sutaupyti arba papildyti savo nagų dailei skirtų priemonių krepšelį kur kas didesniu lipdukų kiekiu.

Nagų lipdukų naudojimas

Jei lipdukus perkate pirmą kartą, greičiausiai, kyla klausimas, kaip juos naudoti, ar tai labai sudėtinga ir ar užima daug laiko. Patikiname, jog nagų dailės lipdukai naudojami itin paprastai ir tikrai nereikalaus didelių laiko sąnaudų.

Pirmiausia nagai nulakuojami paprastu arba geliniu laku, tuomet iškerpamas norimas lipdukas, jis pusei minutės ar kiek ilgiau (laikas gali skirtis, priklausomai nuo lipduko tipo) pamerkiamas į 20–40 laipsnių temperatūros vandenį ir palaikomas. Vandens perteklių pašalinsite lipduką uždėję ant servetėlės. Tuomet patį lipduką reikia nuimti nuo pagrindo, dėti ant sauso nago, palyginti, pašalinti oro burbuliukus. Ant viršaus tepamas topo sluoksnis.

Ką verta žinoti renkantis lipdukus nagams?

Renkantis nagų lipdukus pirmiausia nuspręskite, kokio tipo nagų lipdukai Jums tiks labiausiai. Gal tai vandeniniai lipdukai ant nagų? O gal su lipniu pagrindu? O galbūt domina puikų efektą suteikiantys 3D nagų lipdukai? Identifikavę savo poreikius gerokai susiaurinsite pasirinkimų lauką. Tada reikės nuspręsti, koks koloritas, kokio tipo piešinėliai Jums aktualūs: ar tai bus miestų, augalų, gamtos motyvai, o galbūt tam tikri raštai, ornamentai ar panašiai.