Topas nagams

Sparčiai išpopuliarėjęs gelinis nagų lakavimas apima kelis etapus, iš kurių baigiamasis – topo sluoksnis. Nepriklausomai nuo to, ar lakavimą atliekate pati namuose, ar nagų lakavimas yra Jūsų darbo dalis, neabejotinai bus reikalingas topas nagams. Jį išsirinkti galite mūsų asortimente. Tikrai rasite puikių variantų, jei vertinate aukštą kokybę gera kaina.

Topas nagams – kas tai?

Turbūt esate girdėję posakį „Tarsi vyšnaitė ant torto“? Tai štai, jis puikiai tinka kalbant apie topą nagams. Topas yra priemonė viršutiniam gelinio lakavimo sluoksniui padengti. Jo atliekamos funkcijos itin reikšmingos:

·         gelinių nagų topas suteikia apsaugą lako sluoksniui;

·         ši priemonė gali stiprinti nagus;

·         topas nagams suteikia blizgų arba matinį efektą;

·         jis užkerta kelią įbrėžimams.

Skirtumai tarp bazės ir topo

Bazė ir topas skiriasi savo funkcijomis bei padėtimi lakavimo kontekste. Bazė dengiama po lako sluoksniu, o topas – ant lako sluoksnio. Esminė bazės paskirtis yra patikimai sujungti natūralų nagą su laku ir užtikrinti patikimą gelinio lako išsilaikymą, jo ilgalaikiškumą. Topo funkcija taip pat yra garantuoti, jog lakas išliks nepažeistas kuo ilgiau, tačiau ši priemonė drauge suteikia apsaugą ir lako sluoksniui, patrauklią nago išvaizdą.

Kaip teisingai naudoti topą nagams?

Nagų topai naudojami labai paprastai, svarbiausia jį dengti ant jau išdžiovinto geliniu laku lakuoto nago. Padengus topu nagai vėl dedami į specialią lempą, siekiant efektyvaus džiūvimo proceso.

Gelinio lako topo naudojimas

Nors mūsų asortimente nagų topai yra aukštos kokybės ir reprezentuojantys puikiai žinomus bei vertinamus prekių ženklus, renkantis tikslinga atsižvelgti į priemonės naudojimo ypatumus ir kokio rezultato tikimasi.

Pasiūloje Jūsų dėmesio laukia tiek jau pamiltos, tiek naujos prekės. Kiekvienas gelinio lako topas užtikrins apsaugą nuo įbrėžimų ir suteiks maksimalų, tačiau drauge subtilų blizgesį arba, atvirkščiai, solidų matinį efektą. Nagų lako topas neturi lipnaus sluoksnio, demonstruoja grūdinto stiklo efektą. Galite rinktis savaime išsilyginančias priemones. Populiari ir kaučiukinė danga, išsiskirianti elastingumu, savaime išsilyginanti, nagui suteikianti papildomos apimties, užpildanti visus nelygumus. Kaučiukinis nagų topas bus puikus sprendimas probleminiams nagams.

Nauja
9ml CANNI Velvet Matt Top Coat
Yra sandėlyje
Atrodo taip nuostabiai.
Jokio atspindžio, jokio pageltimo,
Atsparus nusidėvėjimui ir patvarus,

Atsparus nešvarumams ir lengvai valomas.
5,99 €
MODO Top NON-WIPE Black Dot14, 10ml be lipnumo
Yra sandėlyje
MODO geliniai lakai – tai originalios ir kokybiškos medžiagos, leidžiančios susikurti gražų manikiūrą. Paletėje yra populiariausi efektai.
4,99 €
MODO Top NON-WIPE Flakes12, 10ml be lipnumo
Yra sandėlyje
MODO geliniai lakai – tai originalios ir kokybiškos medžiagos, leidžiančios susikurti gražų manikiūrą. Paletėje yra populiariausi efektai.
4,99 €
Top Moon NON-WIPE 8 ML be lipnumo
Yra sandėlyje
Moon geliniai lakai – tai originalios ir kokybiškos medžiagos, leidžiančios susikurti gražų manikiūrą. Paletėje yra populiariausi atspalviai.
7,50 €
Nauja
Top no wipe Glitter Silver 5g
Yra sandėlyje
Topas be lipnumo su smulkiu blizgučiu. Nuostabus skaidrus blizgantis efektas.
5,99 €