Gelis nagų priauginimui

Nagų priauginimas neabejotinai patenka į populiariausių manikiūro meistrų paslaugų sąrašą. Galimybė priauginti nagus yra tikrų tikriausias išsigelbėjimas toms moterims, kurių nagai yra trapūs, lūžinėjantys ir neatrodo dailiai, taip pat toms, kurios nori turėti juos ilgesnius, bet užauginti nepavyksta. Nagų priauginimas yra puiki proga ilgais nagais pasidabinti per labai trumpą laiką, kad aktualu, jei ruošiatės ypatingai progai. O nagų priauginimo kontekste reikšmingas vaidmuo tenka geliui, kuris naudojamas priauginant nagą. Proceso sėkmė didžiąja dalimi priklauso nuo šios priemonės kokybės, tad jei ieškote labai gerai vertinamo ir daug simpatijų sulaukiančio produkto, mūsų pasiūloje turėsite puikų pasirinkimą.

Geriausias gelis nagų priauginimui

Neretai sulaukiame klientų klausimų, koks gelis nagams yra geriausias. Tad norime patikinti, jog visi produktai mūsų pasiūloje yra aukštos kokybės ir užtikrinantys geriausią naudojimosi jais patirtį. Geras gelis nagų priauginimui yra tas, kuris lengvai dengiamas, puikiai išlygina nagą, paslepia defektus ir tobulai sukimba su nago plokštele bei garantuoja ilgalaikiškumą.

Mūsų asortimente galite rinktis iš plataus CANNI nagams priauginti skirtų gelių spektro. Produktai yra vidutinio klampumo, savaime išsilyginantys, lengvai formuojami, vienfaziai. Šie geliai priauginimui bus puikus pasirinkimas tiek nago plokštelei prailginti, tiek visai jai padengti ir sutvirtinti. Galite rinktis baltus, skaidrius, pusiau permatomus ar pilnai maskuojančius.

Dar vienas labai geras profesionalų vertinamas variantas – HARUYAMA geliai priauginimui. Šie produktai yra puikus pavyzdys, kaip tobulai dera geriausios akrilo bei gelio savybės. Geliai itin aukštos kokybės, vertinami profesionalų – ir ne tik dėl nepriekaištingo rezultato, tačiau ir dėl labai lengvo dengimo.

Kam naudojamas gelis?

Kaip sako produktų pavadinimas, šie geliai naudojami nago plokštelei prailginti, jei aktualūs ilgesni nagai, arba visam nagui sutvirtinti. Pastaruoju atveju gelio sluoksniu dengiamas visas nagas. Priauginimo gelis nagams ne suteiks ilgio, tačiau ir apsaugą bei nepriekaištingą paviršių.

Ar užtenka tik gelio, norint prisiauginti nagus?

Neretas klausia, ar nagų gelis vienintelė reikalinga priemonė? Tikrai ne, vien gelio šiam procesui neužteks. Anaiptol, nagų priauginimui reikalingų priemonių spektras kur kas platesnis. Nago priauginimas prasideda nuo nago plokštelės paruošimo,  pirmas žingsnis – jo nuriebalinimas, kuris svarbus geram nago sukibimui su baze ar geliu. Nagų priauginimo procedūrai reikės ir grunto, bazės – priemonių, kurios saugos nago plokštelę ir drauge užtikrins patikimą jos ir gelio sukibimą.  Neabejotinai bus reikalingas ir gelis nagų priauginimui. Mūsų asortimente išsirinksite iš aukštos kokybės gelių – jie neatšoks, nepakeis spalvos, nesideformuos, užtikrins atsparumą mechaniniam poveikiui, ilgalaikiškumą. Užtepti ant nago bus itin lengvai formuojami. Darbą gerokai palengvins ir geras šepetėlis, kuriuo patogiai užtepsite ir paskirstysite gelį, galėsite formuoti nagą. Nagų priauginimui verta naudoti ir specialias nagų formas, padėsiančias užtikrinti tikslumą, simetriją ir kur kas lengvesnį nago formavimą bei jo priauginimą.

Matyti, jog ne tik gelis priauginimui reikalingas, tačiau kur kas daugiau priemonių. Pasirinkę patikimų prekės ženklų gaminius mėgausitės lengvu jų naudojimu bei lūkesčius atitinkančiu rezultatu. Profesionaliomis priemonėmis patogu naudotis tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

CANNI Okay Gel 30ml AY01 Clear
Aukštos kokybės nagų priauginimo gelis. Indelis su dozatoriumi – švaru ir greita. Easy Soak Off.
15,00 €
CANNI Okay Gel 30ml AY02 Milky
Aukštos kokybės nagų priauginimo gelis. Indelis su dozatoriumi – švaru ir greita. Easy Soak Off.
15,00 €
CANNI Okay Gel 30ml AY03 Lotus
Aukštos kokybės nagų priauginimo gelis. Indelis su dozatoriumi – švaru ir greita. Easy Soak Off.
15,00 €
CANNI Okay Gel 30ml AY05 Balsam
Aukštos kokybės nagų priauginimo gelis. Indelis su dozatoriumi – švaru ir greita. Easy Soak Off.
15,00 €
CANNI Okay Gel 30ml AY06 Sakura
Aukštos kokybės nagų priauginimo gelis. Indelis su dozatoriumi – švaru ir greita. Easy Soak Off.
15,00 €
CANNI teptukas Polygel
Demostracinis vaizdo klipas
[button link="http://canni.lt/nuolaidos/" color="red" newwindow="yes"] Nuolaidos![/button]
Perkant CANNI Polygel 2 vienetus ir daugiau   taikomos nuolaidos!
4,90 €