Nagų dekoravimas

Šiandien moterys turi plačias galimybes savo nagus papuošti norimomis spalvomis, raštais, paveikslėliais, kristalais, štampais, 3D detalėmis bei kitomis priemonėmis, suteikiančiomis nagų dizainui unikalumo, elegancijos, žaismingumo ar kokį tik norite kitokį įspūdį. Nagų dekoravimas galimas ir namuose, jei turėsite gerų priemonių. Mūsų asortimente galite rinktis iš didelės įvairovės dekoravimui skirtų prekių labai patrauklia kaina.

Aukštos kokybės dekoravimui skirtos priemonės leis įgyvendinti net pačias įmantriausias nagų dizaino idėjas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Nagų dekoravimo priemonės

Dekoracijos nagams esti tikrai įvairios, todėl tiek kuklias, tiek itin drąsias vizijas įgyvendinsite be didelių iššūkių. Mūsų pasiūloje rinkitės iš labai plataus spektro priemonių nagams dekoruoti: geliai, dažai, įvairūs pigmentai, veidrodinį efektą kuriančios pudros folija štampavimui bei kitos priemonės.

Turime labai platų pasirinkimą gelio, skirto modeliuoti trimates detales ant nagų. Plati spalvų gama suteiks progą atrasti tai, kas tinkamiausia Jums. Dėl savo konsistencijos ir paprasto naudojimo toks gelis tiks ne tik profesionalėms, tačiau ir pradedančioms meistrėms. Nagų dekoravimas 3D elementais taps kaip niekad paprastas. Šis gelis puikiai išlaiko savo formą, greitai džiūsta lempoje.

Labai dailų dizainą sukurti galite su specialiais skiedikliais. Pastarųjų lašai padeda natūraliai plėstis piešiniui ant nago ir suteikia itin stilingą, gražų efektą.

Turime ir specialaus gelio, skirto preciziškam itin plonyčių linijų piešimui. Neįtikėtinai elastingas gelis naudojamas labai paprastai ir leidžia sukurti kvapą gniaužiančius nagų dizainus.

Jei aktualus įmantrus nagų dekoravimas, mūsų pasiūloje Jums patiks ir speciali štampavimo sistema!

Kaip išsirinkti nagų dekoravimo priemones?

Renkantis dekoravimo priemones svarbiausia nuspręsti, kokia dekoravimo technika Jus domina: ar tai  bus 3D efektai, galbūt piešimas plonytėmis linijomis, o galbūt štampavimas ar dar kitas variantas.

Kitas aspektas – koloritas. Rinkitės norimų spalvų priemones.

Žinoma, svarbus ir laikas, t. y. kiek trunka nagų dekoras. Kai kurie nagų papuošimai panaudojami labai paprastai ir greitai, o kitiems reikia kruopštumo bei didesnių laiko sąnaudų.

Nagų papuošimas nagų dekoravimo priemonėmis

Puošti nagus nėra sudėtinga, juo labiau jei tai darote dažnai. Visos nagų dekoracijos skiriasi ne tik savo sukuriamu efektu, ypatumais, tačiau ir panaudojimu. Tad prieš naudodami jas pirmą kartą atidžiai perskaitykite gamintojo ir / ar pardavėjo pateikiamą informaciją, kaip teisingai jas naudoti. Tai leis sukurti išskirtinį dizainą, kokybę, ilgalaikiškumą.

CANNI Spider Gel, Purple 8ml #06
Atrask naują techniką nagų dailės pasaulyje: gelis-voratinklis!
Dėl aukšto elastingumo, CANNI Spider Gel yra puikus gelis, skirtas smulkioms, tiesioms linijoms piešti ir sukurti nuostabius dizainus. Linijų menas dar niekada nebuvo toks lengvas!  Spider gelis stingsta UV ir LED šviesoje turi lipnų sluoksnį.

 

Discover the new sensation in the world of nail art: the spider gel!
With it's high elasticity,CANNI Spider Gel it is the perfect gel to draw fine, straight lines and create stunning designs. Line art has never been easier!
The spider gel cures under UV and LED light and has a sticky layer.
4,00 €
CANNI Spider Gel, Red 8ml. #05
Atrask naują techniką nagų dailės pasaulyje: gelis-voratinklis!
Dėl aukšto elastingumo, CANNI Spider Gel yra puikus gelis, skirtas smulkioms, tiesioms linijoms piešti ir sukurti nuostabius dizainus. Linijų menas dar niekada nebuvo toks lengvas! Spider gelis stingsta UV ir LED šviesoje turi lipnų sluoksnį.

Discover the new sensation in the world of nail art: the spider gel!
With it's high elasticity,CANNI Spider Gel it is the perfect gel to draw fine, straight lines and create stunning designs. Line art has never been easier!
The spider gel cures under UV and LED light and has a sticky layer.
4,00 €
MOYRA Magic foil Blue №4
Moyra Stamping System - štampavimo sistema, kuri veikia!
Visos Moyra priemonės ir priedai yra aukštos kokybės ir specialiai sukurti štampavimui, todėl dirbti su Moyra sistema yra labai paprasta, o rezultatas nuostabus!
3,25 €