Primeris

Šiandien manikiūras, ilgalaikis gelinis lakavimas yra vienos iš populiariausių grožio paslaugų. Nenuostabu, tvarkingos rankos puošia, teikia pasitikėjimo savimi. Ieškančius aukštos kokybės priemonių nagų priežiūrai kviečiame pasižvalgyti po mūsų asortimentą. Jei Jums reikalingas kokybiškas primeris, šioje kategorijoje atrasite tinkamiausią.

Primeris nagams – kas tai?

Primer nagams, arba nagų gruntas, atliekant gelinį lakavimą, nagų priauginimą yra labai svarbus. Jis atsakingas už maksimaliai gerą skirtingų medžiagų sukibimą, taip pat užkerta kelią atšokimui ir užtikrina, jog lako sluoksnis idealiai laikysis gana ilgą laiką.

Kuo skiriasi gruntas nuo primerio?

Vieni šią priemonę nagams vadina gruntu, kiti – primeriu. Iš esmės tai tas pats produktas – stipriklis nagams, surišantis skirtingas medžiagas ir padedantis išvengti atšokimo nuo nago plokštelės. Angliškai šis produktas vadinamas primer, lietuviškai dažniau pasirenkamas lietuviškas variantas – nagų gruntas.

Toks gruntas nagams gali būti dvejopas: rūgštinis ir berūgštis.

Rūgštinis gruntas nagams

Šio tipo nagų lako gruntas pasirenkamas tada, kai nagai yra problemiški, pavyzdžiui, linkę lūžinėti, sluoksniuotis, taip pat tai geras variantas, jei vargina medžiagos atšokimas nuo nago plokštelės. Nors šis primeris padeda išspręsti nemažai problemų, jis gana giliai įsigeria tiek į medžiagą, tiek į nago plokštelę, tad jei pastaroji yra plona, klientė gali jausti stipresnį ar silpnesnį deginimo pojūtį.

Nerūgštinis primeris nagams

Tai universalus produktas, itin dažnai pasirenkamas tada, kai aktualus nagų stiprinimas. Šio tipo nagų gruntas visiškai nekenkia natūraliam nagui, šiek tiek išsiskiria aštroku kvapu, tinka visoms, kurių nagų plokštelės nėra problemiškos.

Primerio naudojimas

Nagų primeris naudojamas ant švaraus nago. Pastarasis pirmiausia paruošiamas, nuriebalinamas, o tada nago plokštelė dengiama gruntu. Šia medžiaga galima dengti tik nago galiuką arba visą nago plokštelę.