Gelinio lako valikliai, nuriebalintojai, dezinfekantai

Gelinį lakavimą pamėgusios daugelis šiuolaikinių moterų. Kai kurios turi priemones ir šią procedūrą atlieka namuose, o kitos keliauja į manikiūro meistrų kabinetus. Šiai procedūrai reikia tam tikrų specialių priemonių, o vienos iš jų yra gelinio lako valikliai, nuriebalintojai, taip pat ir dezinfekantai. Kokybiškų priemonių rasite šioje mūsų e. parduotuvės prekių kategorijoje. Čia Jūsų laukia patrauklus kainos ir kokybės santykis bei šauni proga patogiai ir sklandžiai pirkti internetu.

Gelinio lako valikliai

Ilgalaikis lakas skiriasi ne tik savo lakavimo procedūra, ilgai išliekančiu efektu, tačiau ir tokio tipo lako šalinimu, kuris skirias nuo mums įprasto. Geras gelinio lako valiklis bus nepamainomas, kai reikia greitai ir skrupulingai pašalinti gelinio lako likučius nuo nago plokštelės. Vienas iš pasirinkimų mūsų e. parduotuvėje – acetono sudėtyje turintis gelinio nagų lako nuėmėjas, saugiai bei efektyviai pašalinantis ilgai išsilaikantį laką.

Gelinio lako nuriebalintojai

Atliekant gelinį lakavimą labai svarbus geras nago nuriebalinimas, mat tai tiesiogiai susiję su lako ir nago plokštelės sukibimu bei gelinio lakavimo ilgalaikiškumu. Mūsų asortimente rasite puikų gelinio lako lipnaus sluoksnio valiklį, kuris ir dezinfekuos, ir preciziškai nuvalys lipnų sluoksnį.

Gelinio lako nuėmėjas tiks tiek natūraliems nagams, tiek priaugintiems.

Dezinfekantai

Šioje prekių kategorijoje galite rinktis ir puikiai vertinamų bei nagų meistrų itin pamėgtų dezinfekantų, kurie atliekant profesionalų gelinį lakavimą yra labai svarbūs.

Rinkitės itin kompaktišką 30 ml talpos dezinfekcinio skysčio buteliuką, kuris bus patogus naudoti tiek namuose, tiek manikiūro kabinete, o taip pat ir transportuoti, jei paslaugas teikiate ne vienoje vietoje. Negana to, pasibaigus skysčiui buteliuką galima užpildyti ir naudoti pakartotinai.

Taip pat asortimente turime ir didesnės talpos želė konsistencijos rankų dezinfekantą.

Dezinfekantas rankoms naudojamas labai paprastai – užpurkškite ar tepkite ant rankų, paskirstykite ir leiskite nudžiūti.

 Mūsų pasiūloje – tik aukštos kokybės gelinio lako valikliai, nuriebalintojai bei rankų dezinfekantai. Internetu priemonių įsigysite labai patogiai, operatyviai ir tikrai patrauklia kaina! Nevaržykite savęs ir pasilepinkite profesionaliomis priemonėmis.

Želė rankų dezinfekcijai Hand gel 80% alcohol 100ml
Yra sandėlyje
Priemonė rankų dezinfekcijai 100ml

Sudėtis: Ethyl alcohol, Aqua, Isopropyl Alcohol, Glycerin, Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine, Acrylates/C10-30 Acrylate Crosspolymer, Denatonium Benzoate, Parfume, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Silicate, Buthylphenyl Methilpropional, Geraniol, Limonene, Linalool.
3,50 €