Manikiūro įrankiai

Atliekant manikiūrą užtikrinama, jog Jūsų nagai atrodys tvarkingai ir estetiškai. Nors daug kas mano kitaip, tačiau į manikiūro paslaugą neįeina lakavimas. Manikiūras apima nagų ir odelių aplink nagus sutvarkymą. Tiesa, ši paslauga negalima be tam tikrų priemonių, pavyzdžiui, odelių, nagų žirklučių, žnyplių ir pan. Jei aktualios tokios manikiūro prekės patrauklia kaina, užsukote būtent ten, kur reikia!

Manikiūro priemonės profesionalams

Profesionalios manikiūro priemonės išsiskiria aukšta kokybe, patvarumu, ilgaamžiškumu, jos bus funkcionalios bei patogios naudoti. Tokios priemonės visiškai nekenks nagams, o leis skrupulingai puoselėti jų bei odelių išvaizdą.

Kokias manikiūro priemones būtina naudoti?

Svarbiausi manikiūro įrankiai orientuoti į nago ir odelių priežiūrą. Nagus galima kirpti, galima trumpinti su dilde, o štai odelių priežiūrai būtina turėti gerą atstūmiklį, kuris būtų švelnus, funkcionalus, tačiau drauge nepažeistų nago plokštelės. O taip pat reikalingos ir žirklutės arba žnyplės odelėms karpyti. Tvarkingos odelės itin svariai prisideda prie estetiškos Jūsų rankų išvaizdos. Net patys dailiausi ir nepriekaištingai nulakuoti nagai neatrodys patraukliai, jei juos sups netvarkingos odelės.

Kokius įrankius reikia išsirinkti norint turėti gražius nagus?

Kaip jau minėjome, gražių nagų priežiūrai tikslinga įsigyti žirklutes, dildę bei priemones odelėms karpyti.

Priemonės manikiūrui skiriasi savo dydžiais ir kitomis savybėmis, tad tikslinga atsižvelgti į tai, iš ko jos pagamintos, kokio dydžio – galite rasti skirtų mažesniems ar didesniems delnams, nes tai tiesiogiai susiję su patogumu naudojant. Puiku, jei įrankius galima sterilizuoti, dezinfekuoti naudojant specialius prietaisus – jų priežiūra bus ir efektyvesnė, ir kur kas paprastesnė.

Kokie būna manikiūro įrankiai?

Manikiūro priemonės esti įvairios. Mūsų e. parduotuvės asortimente Jūsų dėmesio laukia tokie profesionalūs manikiūro įrankiai:

·         odelių žirklutės;

·         odelių atstūmikliai;

·         odelių žnyplutės;

·         nagų žirklutės;

·         nagų žnyplės ir kiti įrankiai nagams.

Manikiūro priemonės internetu – patikima, saugu ir patogu pirkti! Jei reikalingos geros manikiūro žnyplutės ar kitos manikiūro priemonės pigiau, siūlome pasižvalgyti po mūsų asortimentą ir išsirinkti tai, kas geriausiai atitiks Jūsų poreikius. Nagų priežiūros įrankiai profesionalams ir mėgėjams.

Labai gaila, bet pagal šią užklausą nieko neradome.

Pabandykite ieškoti dar kartą