Žnyplutės odelėms

Žnyplutės odelėms karpyti naudojamos higieninei grožio procedūrai atlikti. Jomis yra apkarpomos negyvos odelės kitaip vadinamos suragėjusiomis odos dalimis. Negyvų odelių atsiradimą įtakoja labai daug faktorių. Pirmiausia ir svarbiausia tai yra žmogaus anatomija, vieniems odelės atauga greičiau, kitiems ženkliai lėčiau. Taip pat šis odelių suragėjimo procesas priklauso ir nuo darbo sąlygų, kasdienės priežiūros namuose bei pačios odos elastingumo. Labai svarbu nepamiršti drėkinti rankų, jei jų oda yra išsausėjusi. Išsausėjimas skatina nagų odelių suragėjimą. Jei odelės yra nekerpamos ir neprižiūrimos, rankos atrodo neestetiškai bei netvarkingai.

Odelių kirpimas žnyplutėmis

Odelių kirpimas žnyplutėmis nuo odelių kirpimo žirklutėmis skiriasi įpratimo faktoriumi. Su kokiu įrankiu meistras išmoksta ir jam patogu dirbti, tokį ir naudoja.Tai yra patogumo reikalas. Meistras naudojantis kurį nors minėtą įrankį ilgiau, prie jo pripranta ir toks higieninis įrankis jam yra patogesnis. Su žnyplutėmis odelių kirpimui yra patogiau apeiti aplink nagą ir negyvas odas, suragėjusias dalis ir pačias pagalvėles nago šonuose.

Įrankių priežiūra

Tam, kad įrankiai su kuriais atliekamos higieninės grožio procedūros „tarnautų“ kuo ilgiau, reikia žinoti, kaip teisingai juos prižiūrėti. Svarbiausia išlaikyti, kad nenukristų ant ašmenų, jie nenulinktų ar kitaip nebūtų pažeisti. Labai svarbus faktorius yra iš kokio metalo pagamintos žnyplutės. Kuo geresnis metalas, tuo mažesnė tikimybė, kad įrankiui nukritus jis bus visiškai sugadintas ir nebepataisomas. Visi įrankiai yra galandinami. Atkreipkite dėmesį, kad tai yra labai specifinis darbas, kurį turi atlikti specialistas užsiimantis higieninių įrankių galandinimu. Čia galioja taisyklė „Pigiau – nebus geriau“. Prieš pirkdami prekę, atkreipkite dėmesį, kad kuo kokybiškesnis metalas, tuo ilgiau neprireiks jų galasti. Svarbu paminėti, jog galandinimo metu įrankiai suplonėja, tad kokybiškas metalas turės tikrai daugiau teigiamos reikšmės šiam procesui.

Specialistus, atliekančius tokias paslaugas galima rasti internetu, taip pat jo pagalba ir užsisakyti norimą paslaugą. Fiziškai galandinimo paslaugas gauti galima tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Galandytojai pabrėžia, kad higieninių grožio procedūrų meistrai įrankių komplektų turėtų turėti mažiausiai šešis, kadangi galandinimo procesas su nuvežimu/ išsiuntimu ir parsivežimu užtrunka, rekomenduojama turėti kitus jūsų darbo poreikius atitinkančias odelių žnyplutes pakeitimui.

Kokios žnyplutės naudojamos kojų nagų odelėms?

Kojų nagų priežiūrai, kuri vadinama pedikiūru, naudojamos atskiros nagų odelių žnyplutės, kurios yra skirtos tik kojų grožio procedūrai atlikti, kadangi kojų nagų bei odos struktūra gerokai skiriasi. Kojų nagai bei oda yra kietesni, tačiau turint ilgalaikę darbo patirtį, kojų nagų odelėms gali būti naudojamos profesionalios tos pačios odelių žnyplutės kaip ir rankų nagų odelėms. Svarbu, kad žmogus atlikdamas procedūrą jaustųsi komfortiškai. Patogiai dirbant ir įvaldžius įrankį sužeidimo tikimybė labai maža.

Renkantis žnyplutes kojų ir rankų nagų odelėms svarbu atkreipti dėmesį, kokio diametro yra ašmenys: dviejų, trijų, penkių, septynių ir t.t. milimetrų ilgio. Pagal ašmenų ilgį meistras pasirenka su kokiomis jam yra patogiau dirbti.

Kiek kainuoja odelių žnyplutės

Nagų odelių žnyplučių kaina priklauso nuo metalo, geležies. Geriausias pasirinkimas yra nerūdijančio plieno įrankiai, be nikelio, nenudažyti jokiomis spalvomis – palikta natūrali metalo spalva. Toks pasirinkimas yra saugiausias, nes klientai gali būti alergiški ar kitaip paveikiami.

Įrankiai pagaminti be jokių papildomų priedų ir pagražinimų yra atsparesni karščiui, kuris sutinkamas karšto oro sterilizatoriuose atliekant įrankių dezinfekciją prieš pradedant aptarnauti kiekvieną naują klientą. Oro sterilizatoriuose palaikoma aukšta temperatūra, kuri siekia nuo 90 iki 200 laipsnių. Tačiau prieš atliekant karšto oro sterilizacijos būdą, būtina įrankius tinkamai paruošti, juos nuvalyti, kad nebūtų šlapi. Šitaip jie nesurūdys ir bus ilgaamžiškesni.

Profesionalios odelių žnyplės HEAD NX-7-5, 5mm
Yra sandėlyje

Įrankio ilgis 110mm
Klasikinės formos pailgos rankenos, optimalios vidutinio dydžio delnui
Matinis išorinis paviršius, vidinės blizgios poliruotos rankenos
Minkštas, lygus rankenų uždarymas
Medicininis nerūdijantis plienas  AISI 420J2
Rokvelo kietumas 52-56 HRC
Galima dezinfekuoti ir sterilizuoti

19,00 €
Profesionalios odelių žnyplės HEAD NX-9-7, 7mm
Yra sandėlyje

Įrankio ilgis 115mm, ašmenų ilgis 7mm
Unikalus, ergonomiškas rankenų lenkimas, užtikrinantis patogią meistro rankos padėtį darbo metu.
Puikus, blizgus viso gaminio paviršiaus poliravimas
Minkštas, lygus rankenų uždarymas
Medicininis nerūdijantis plienas  AISI 420J2
Rokvelo kietumas 52-56 HRC
Galima dezinfekuoti ir sterilizuoti
19,00 €
Profesionalios odelių žnyplės HEAD NY-1-7, 7mm
Yra sandėlyje

Įrankio ilgis 105mm, ašmenų ilgis 7mm
Unikalus, ergonomiškas rankenų lenkimas, užtikrinantis patogią meistro rankos padėtį darbo metu.
Puikus, blizgus viso gaminio paviršiaus poliravimas
Minkštas, lygus rankenų uždarymas
Medicininis nerūdijantis plienas  AISI 420J2
Rokvelo kietumas 52-56 HRC
Galima dezinfekuoti ir sterilizuoti
21,99 €