Vitaminų dušo filtras

Vitaminų dušo filtras. Šveitimas ir odos tonuso gerinimas. Rūdžių šalinimas / chloro šalinimas / sunkiųjų metalų, kalcio ir geležies šalinimas / antibakterinės savybės / kenksmingų bakterijų, E. coli pašalinimas.

vitaminu duso filtrai 3.jpg

Dušo filtras ne tik išvalo vandenį, bet ir praturtina jį daugybe vitaminų, kurie teigiamai veikia jūsų plaukus, nagus ir odą.

Skirtingi filtrų kvapai veikia kaip aromaterapija; padeda atsipalaiduoti, mažina stresą ir įtampą, gerina nuotaiką.

Vitaminas C skatina kolageno gamybą odoje ir stiprina kapiliarų sieneles, todėl oda tampa akivaizdžiai stangresnė ir sveikesnė.

Hialurono rūgštis padeda kovoti su odos senėjimu ir mažina raukšlių atsiradimą. Efektyviai drėkina ir suteikia sveiko švytėjimo.

Pieno milteliai – puiki naujos kartos medžiaga, gerinanti kraujotaką ir greitinanti medžiagų apykaitą, padeda normalizuoti riebalų kiekį organizme.

Nakvišų aliejus atkuria moteriškų hormonų pusiausvyrą ir gydo dėl hormonų disbalanso atsiradusius spuogus. Nakvišų aliejuje esančios omega-6 riebalų rūgštys ne tik reguliuoja hormonų veiklą, bet ir skatina odos augimą, ląstelių gijimą ir regeneraciją, slopina uždegimus ir patinimą.

Pasižymi dezinfekuojančiu, priešuždegiminiu poveikiu, efektyviai stiprina plaukų šaknis ir padeda atsikratyti pleiskanų.

Naudojimo laikas apie 30–45 dienas (gali išvalyti apie 7200 l vandens).

Darbinė temperatūra 4~50˚C

* Gaminio tarnavimo laikas greitai sutrumpėja, kai naudojamas karštas vanduo, kurio temperatūra viršija 60˚C.

PAGAMINTA KORĖJOJE