Nagų bazė

Nagų meistrų priemonių arsenalas įspūdingas: priemonės manikiūrui, odelių priežiūrai, nagų priauginimui, lakavimui ir pan. Gana garbingą vietą šioje gausoje užima bazės nagams. Jei ir Jums aktualios šios prekės, aukštos kokybės gaminių galite išsirinkti mūsų pasiūloje. Kiekviena bazė nagams dovanos puikią naudojimosi ja patirtį už labai patrauklią kainą.

Nagų bazė – kas tai?

Nesuklysime bazinį sluoksnį pavadinę pačiu svarbiausiu, o tai pagrindžia būtinybę rinktis tik patikimo prekės ženklo, aukštos kokybės bazę nagams. Šios priemonės sluoksnis jungia natūralų nagą su gelinio lako sluoksniu ir nuo bazės priklauso, kaip ilgai ir kaip gerai laikysis lakas.

Geriausia bazė nagams

Gera nagų bazė bus ta, kuri puikiai atliks kertines savo funkcijas: užtikrins patikimą lako sukibimą su nago plokštele, garantuos lakavimo ilgalaikiškumą, nago plokštelei suteiks patvarumo, o taip pat ją apsaugos nuo tam tikrų medžiagų, esančių gelinio lako sudėtyje, dar padės užmaskuoti tam tikrus nago plokštelės defektus bei suteiks jai pavydėtiną lygumą.

Prioritetą teikite patikimiems prekių ženklams, pasitikėjimą pelniusiems pardavėjams, gerų atsiliepimų sulaukiantiems produktams.

Bazės geliniam lakavimui

Mūsų asortimente dėmesio laukia trijų puikiai vertinamų ir pripažinimą pelniusių prekės ženklų nagų bazės: CANNI, VENALISA ir HARUYAMA.

Pasiūloje galite rinktis mažesnės ar didesnės talpos bazės buteliukus. Daug simpatijų sulaukia kaučiukinis kamufliažinis pagrindas – tobulas pasirinkimas prancūziškam manikiūrui. Itin populiarus ir kaučiukinis pagrindas, žavintis elastingumu ir tobulai išlyginantis nago ploktštelę. Nenuostabu, jog būtent kamufliažinė nagų bazė įsitvirtino populiariausiųjų gretose. Pastarasis produktas Jums tikrai patiks, jei dirbate su trapiais, sluoksniuoti linkusiais ar kitų problemų turinčiais nagais. Šiuo atveju produktas veiks ir kaip nagų stiprintojas. Asortimente rasite ir bazę, kuriai nuimti nereikės įprastų priemonių, o tik medinio pagaliuko. Neabejojame, kad net išrankiausi iš Jūsų čia atras tinkamiausius produktus.

Nagų bazės naudojimas

Nagų bazė geliniam lakavimui naudojama labai paprastai – nuvalius nagą ir užtepus grunto nagai padengiami bazės sluoksniu. Tada dedami į specialią lempą išdžiūti.

Geriausios nagų bazės nago padengimo procesą dar labiau palengvina, mat jos tobulai pasiskirsto, sparčiai išlygina nagą ir greitai išdžiūsta.

−10%
15ml CANNI Base Coat
[button link="/desc-base-top-canni-lt" color="red" newwindow="yes"] Informacija apie produktą[/button] [button link="/nuolaidos" color="red" newwindow="yes"] Nuolaidos[/button] [button link="/taisykles" color="red" newwindow="yes"] Pristatymas ir apmokėjimas[/button]
6,30 €
7,00 €
−10%
7.3ml CANNI Base Coat
[button link="/desc-base-top-canni-lt" color="red" newwindow="yes"] Informacija apie produktą[/button] [button link="/nuolaidos" color="red" newwindow="yes"] Nuolaidos[/button] [button link="/taisykles" color="red" newwindow="yes"] Pristatymas ir apmokėjimas[/button]
4,05 €
4,50 €
−10%
7.3ml Kaučiukinė bazė CANNI Rubber Base
[button link="/desc-base-top-canni-lt" color="red" newwindow="yes"] Informacija apie produktą[/button] [button link="/nuolaidos" color="red" newwindow="yes"] Nuolaidos[/button]  [button link="/taisykles" color="red" newwindow="yes"] Pristatymas ir apmokėjimas[/button]
4,05 €
4,50 €
-1,00 €Nauja
Rubber Base Moon 8 ML
Bazės sluoksnis greitai išsilygina. Bazė gerai tinka kaip pagrindas tvirtiems produktams.
Moon Rubber Base komplektuojama su trumpu ir patogiu teptuku.
5,50 €
6,50 €