Nagų žirklutės

Grožio procedūroms atlikti naudojami įvairūs įrankiai. Vieni iš jų - tai nagų žirklutės. Jos skirtos atlikti higieninei procedūrai. Tokias procedūras privalo atlikti kvalifikuoti specialistai, kad būtų išvengiama traumų ir kitų higienos pažeidimų. Specialistų darbas privalo atskleisti kliento grožį bei patenkinti net aukščiausius lūkesčius. Svarbu, kad įrankiai būtų patikrinti ne tik laboratorijose bet ir su fiziniais asmenimis, kad užtikrintų įsigyjamo daikto kokybę.

Nagų kirpimas žirklutėmis

Nagai labai greitai auga – jie atsinaujina per 130-170 parų. Nago plokštelė yra apie 0,5 mm storio. Patį nagą sudaro nago guolis, nago vėlenėlis, nago šaknis-gyvuonis, pusmėnulis, antnagis, panagė. Teisingai atlikta higieninė procedūra priklauso nuo pasirinktų žirklučių tipo.

Jos skirstomos pagal plotį, siaurumą ir kitus niuansus. Svarbu pasirinkti sau tinkamas, kad būtų patogu kirpti nagus. Ypač svarbu prieš kiekvieną procedūrą dezinfekuoti įrankius ir rankas. Taip pat svarbu prieš pradedant procedūrą tinkamai paruošti nagą.

Higienos svarba kerpant nagus

Kaip jau minėta anksčiau, prieš bet kokią higieninę grožio procedūrą privaloma teisingai ir kruopščiai atlikti dezinfekciją. Dezinfekuoti reikia pasirinktus naudoti įrankius bei manikiūro metu rankas, o pedikiūro – kojas.

Jei su prieš tai naudotu įrankiu klientui buvo įkirpta ir pasirodė kraujas, tokius įrankius būtina ne tik dezinfekuoti, bet ir sterilizuoti. Šiai procedūrai naudojami karšto oro sterilizatoriai, kurie pašalina visas bakterijas pavyzdžiui tokias kaip salmonelės bei E.coli. Šiai dezinfekcijos procedūrai atlikti yra naudojami specialūs vokai, ant kurių išorės ir viduje yra po vieną indikatorių, parodantį kad įrankis jau išsisterilizavo. Teisingai paruošę įrankius, be baimės galėsite naudoti higieninės procedūros metu.

Pedikiūras

Dar viena labai svarbi higieninė grožio procedūra yra pedikiūras. Jis skirtas kojų nagams tvarkyti. Kaip ir rankų, kojų nagai auga, todėl taip pat svarbu tinkamai ir reguliariai juos prižiūrėti.

Šiltuoju metų sezonu nagai auga intensyviau, todėl didžiojo piršto nagas kartais įauga į minkštuosius audinius ir gali sukelti uždegimą. Dėl šios priežasties nagų nereikėtų kirpti labai trumpai. Kojų nagai apkarpomi tiesiai, o įaugimą gali sukelti netgi blogai pasirinkta avalynė, kuri yra labai ankšta.

Nagų žirklučių įvairovė

Žirklės nagams kirpti būna gaminamos iš įvairaus metalo. Pasirinkimas labai platus. Galite rinktis žirklutes pagamintas iš karštai kalto, specialiai grūdinto plieno ar nerūdijančio plieno. Geležtės gali būti padengtos nikeliu ir tiksliai nušlifuotos, taip padeda presiziškai atlikti higieninę grožio procedūrą. Taip pat galite rinktis tokias nagų kirpimo žirkles, kurios išsiskiria klasikiniu ašmenų išlenkimu ir rankenėlių platumu, kuriomis patogu naudotis stambesnius pirštus turintiems specialistams.

Be abejonės patogu rinktis žirklutes, kurių rankenėlės turi apsaugines silikonines ar gumines apsaugas, kurias užsidėjus įrankis ne taip slysta pirštuose ir jaučiamas geresnis stabilumas kerpant nagus.

Nagų žirklučių kaina

Renkantis įrankius svarbiausia žinoti su kokiomis patogiausia jums yra dirbti. Nagų kirpimo žirklių kaina priklauso nuo jų įvairovės: jos būna lenktos, smailios, plonesnės ir storesnės. Labai svarbus rodiklis – išmatavimai. Rinkitės pagal savo įprotį, kokios jums yra patogiausios. Svarbu paminėti, jog nagų kirpimui geresnis pasirinkimas yra stambesnimis ašmenimis pagamintos žirklutės, nes pats nagas yra kietas, tad su tokiomis kirpti bus žymiai lengviau. O perkant žirklutes internetu, išsirinkti yra labai patogu, nes aprašymuose viskas nurodyta: kokio storio ir kam jos skirtos.

Labai gaila, bet pagal šią užklausą nieko neradome.

Pabandykite ieškoti dar kartą