Dildės nagams

Nuolaida nuo kiekio:

10vnt. -10%

25vnt. -20%

100vnt. -30%

Dildės nagams visuomet guli manikiūro ir pedikiūro meistrams lengvai pasiekiamoje vietoje. Be šių priemonių neįsivaizduojamas rankų ar kojų nagų formavimas, trumpinimas, poliravimas. Kokybiškos nagų dildės padeda kur kas lengviau atlikti manikiūro ar pedikiūro procedūrą ir nago plokštelę paruošti lakavimui. Mūsų pasiūloje Jūsų dėmesio laukia dildžių įvairovė: tinkamos natūraliems ar geliniams nagams, skirtingo grubumo, įvairių formų ir spalvų. Šioje prekių kategorijoje bet kuri nagų dildė kaina ir kokybe sužavės net išrankiausius pirkėjus.

Dildės natūraliems nagams

Jei aktualios natūralių nagų dildės, žvalgykitės švelnesnių – puikiai tiks nuo 180 grit. Grubi dildė natūraliems nagams bus prastas sprendimas, mat gali sąlygoti natūralaus nago trapumą, sluoksniavimąsi.

Dildės geliniams nagams

Geliniams, priaugintiems nagams rinkitės grubesnes, maždaug 80–180 grit dildes. Pastarosios yra orientuotos į kietų, tvirtų paviršių formavimą ir visiškai nekenks geliniam nagui.

Kokią dildę geriausia rinktis?

Jei reikalinga nagų dildė, pirmiausia atkreipkite dėmesį, ar ji skirta natūraliems, ar geliniams nagams. Taip pat įvertinkite jos grubumą, formą, patogumą laikant ir dirbant su ja. Prioritetą verta teikti žinomų gamintojų produktams, kurie yra patikrinti laiko ir plataus rato naudotojų. Džiaugiamės savo asortimente siūlydami tik geriausiųjų gaminius.

Nepriklausomai nuo to, ar pirksite internetu, ar fizinėje pardavimo vietoje, esminis pasirinkimo kriterijus yra dildės grubumas, todėl rinkdamiesi ją ieškokite, koks skaičiukas ant gaminio nurodytas. Pavyzdžiui, 80 grit – itin grubi dildė, 100 – labai grubi, 180 – vidutinio grubumo, 320 – vidutinio smulkumo, 600 – vidutinio švelnumo, daugiau kaip 10 000 grit dildė nagams suteiks neapsakomą blizgesį, tobulai poliruos.

Ar renkantis dildę svarbu atkreipti dėmesį į jos formą?

Renkantis dildę verta žinoti, jog pačios priemonės forma nėra svarbus kriterijus. Tai yra individualus meistro sprendimas – su kokios formos dilde jam dirbti patogiau. Tiesa, tiesios dildės dažniau naudojamos nago paviršiui arba šoniniams kraštams, tiesiam nago formavimui. Populiarios laivelio formos dildės nagams – jos patogios laikyti, taip pat suteikia progą lengviau prieiti prie nago kraštų. Įvertinę savo poreikius nesunkai atrasite tai, kas tiks geriausiai.