Nagų lempos

Specializuota manikiūro įranga geliniam lakavimui – didelio galingumo LED ir UV lempos nagams, kurios polimerizuoja įvairaus tipo gelius ir tokiu būdu pagreitina bei palengvina grožio procedūras. Skirta profesionaliam naudojimui ir naudojimui namuose. Taip pat čia rasite ir kitų patvarių, ilgaamžių, efektyvių pedikiūro bei manikiūro aparatų aukštos kokybės darbui atlikti. O ultravioletinę spinduliuotę skleidžiančios baktericidinės lempos padės užtikrinti higieninius reikalavimus ir sumažinti patalpų užterštumą mikroorganizmais.

Gelinio lakavimo lempos – kurią rinktis?

Šiuolaikinės lempos nagams yra skirstomos į tris pagrindines grupes pagal jų šviesos šaltinio tipą: UV, LED bei hibridines, arba kitaip LED/UV. Visa ši pagalbinė manikiūro įranga yra saugi, lengvai reguliuojama, mobili ir leidžia džiaugtis ilgalaikiu rezultatu net ir namų sąlygomis.

Nagų UV lempos yra paprasčiausi, tradiciniai, mažesnio galingumo šviesos šaltiniai, skirti geliniams lakams ir dažams polimerizuoti (kietinti). Šios ultravioletinės lempos spinduliuoja platų šviesos bangų diapazoną, tačiau jų intensyvumas nėra toks didelis, kaip modernesnių LED šviesos šaltinių. Dėl šios priežasties polimerizacijos procesas vyksta ilgiau, o UV lemputes reikia keisti dažniau.

LED lempos nagams – tai efektyvesni, pažangesni UV lempų analogai, skleidžiantys tik tam tikro ilgio, dažniausiai 365 ir 405 nm, bangas (ši spinduliuojama šviesa taip pat yra ultravioletinės spinduliuotės spektro dalis). Jos pasižymi sparčiu veikimu ir kai kurias manikiūrui, pedikiūrui naudojamas akrilines medžiagas sukietina vos per 10-30 sekundžių. Tokius galingus aparatus dažniausiai renkasi profesionalės grožio salonuose, kurioms svarbu darbą atlikti ne tik kokybiškai, bet ir greitai.

Hibridinėse lempose yra kombinuojamos LED ir UV aparatų technologijos ir apjungiamos abiejų gerosios savybės – turime du viename. Šie dviejų tipų šviesos šaltiniai džiovina ir stingdo skirtingos sudėties nagų gelius ir gelinius lakus (tiek UV, tiek LED lakavimo priemones) per trumpą laiką, todėl yra pats universaliausias pasirinkimas.

Baktericidinės UV lempos

Dar vienas svarbus manikiūro kabinete naudojamas įrenginys – tai baktericidinė UV lempa, skirta patalpų dezinfekcijai. Ji paliekama veikti kambaryje, kuriame nėra žmonių, gyvūnų, augalų ir jos skleidžiama šviesa sunaikina UV spinduliams jautrius mikroorganizmus. Tokiu būdu užtikrinama papildoma apsauga ir higieninė patalpų priežiūra.

CANNI LED lempa nagams didelio galingumo 84W
Manikiūro lempa Canni 84W DUAL LED technologija Lempa greitai polimerizuoja visų rūšių hibridinius gelius ir lakus. Viena iš galingiausių gelinio lakavimo lempų rinkoje. Rankos daviklis. Dugnas nuimamas, tinka pedikiūrui.
69,00 €
LED lempa nagams SUN Mini 6W
Lempa geliniam lakavimui Rainbow mini LED 6W, sulankstomas korpusas. Komplekte su USB laidu, todėl galima prijungti prie telefonų pakrovėjų, powerbankų, kompiuterių, automobilio USB. Poliremizuoja visus gelinius lakus ir gelius. Laikmatis 45sek ir 60sek.
15,00 €