Stiklo kristalai

Nagų dizaino variacijų meistrai gali pasiūlyti pačių įvairiausių: minimalistinis lakavimas, vienspalvis, nagų dailė, lipdukai nagams, kristalų naudojimas ir kt. Štai pastarieji atrodo ypač solidžiai. Įvairių dydžių ir spalvų stiklo kristalai nagams gali suteikti subtilios elegancijos, ypatingos prabangos, pagarbaus solidumo – koks įspūdis domina Jus? Rinkitės stiklo kristalus mūsų asortimente labai gera kaina! Pirkti internetu mūsų e. parduotuvėje bus ne tik greita, tačiau ir patogu, o mes pasirūpinsime, kad Jus užsakymas pasiektų sklandžiai bei operatyviai.

Stiklo kristalai nagams

Kaip jau minėjome, stiklo kristalai nagams gali suteikti labai skirtingą įvaizdį – jei panaudosite vos vieną ar kelis, nagai atrodys subtiliai, elegantiškai, vienas kristalas garantuos stilingą minimalizmą, dailiais  raštais išdėlioti kristalai akcentuos prabangą ir solidumą.

Mūsų asortimente rinkitės deimanto formos kristalus nagams. Nedidelių akmenukų pakuotėje bus gerokai virš tūkstančio! Skaidri balta spalva atrodo itin rafinuota ir bus lengvai priderinama tiek prie pastelinių, tiek prie sodrių nagų lako atspalvių bei įvairių rankos papuošalų.

Stiklo kristalai geliniams nagams

Nenaudokite kristalų visiems nagams. Išimtis gali būti, jei ant kiekvieno nago klijuojama po vieną mažyti kristalą – vaizdas bus subtilus ir drauge alsuos minimalizmu, rafinuotumu. Geriausia, jei kristalais dekoruosite vieną, daugiausia – du nagus. Stiklo kristalai klijuojami tada, kai gelinis lakavimas jau atliktas.

Kaip naudojami nagų stiklo kristalai

Jei nagų kristalų dar nesate bandžiusi, greičiausiai, kyla klausimas, ar jie paprastai naudojami, galbūt tai sudėtinga ir daug laiko reikalaujanti procedūra. Tad patikiname, jog tereikia šiek tiek įgūdžių ir stiklo kristalus ant nagų klijuosite sparčiai, nesunkiai išgausite ir įmantrias formas.

Stiklo kristalai iš mūsų pasiūlos turi lygų dugną, todėl patogiai „įsikuria“ ant nago, yra lengvai klijuojami, puikiai laikosi.

Akmenukams priklijuoti pasirenkamas topas arba specialūs klijai, į kuriuos „įsodinamas“ kristaliukas. Kol medžiaga nesukietėjusi, akmenukus galima pastumdyti, siekiant išgauti norimą formą liniją ar kitą figūrą. Jei naudosite topą, tai kristalus klijuokite ant nedžiovinto šio sluoksnio, suklijavus akmenukus džiovinama lempoje. Dar vienas papildomas topo sluoksnis nereikalingas.