Polygel

Manikiūras, gelinis lakavimas, nagų priauginimas – tai vienos iš mėgiamiausių ir populiariausių grožio procedūrų. Joms atlikti skirtų priemonių spektras neįtikėtinai platus. Viena iš tokių – polygelis. Jei ieškote būtent šio produkto, gerų variantų patrauklia kaina rasite mūsų asortimente. Poligelis internetu iš mūsų e. parduotuvės – paprasta ir greita!

Kas yra poligelis?

Pradedantiesiems meistrams dažnai kyla klausimas: poligelis – kas tai? O šitaip vadinamas itin plastiškas gelis, kuris leidžia nagams suteikti tvirtumo ar prailginti jų plokštelę.

Poligelio naudojimas

Polygel naudojamas labai paprastai. Dėkite reikiamą medžiagos kiekį ant nago. Naudodami specialų teptuką jį paskirstykite. Laikykite lempoje, o tada dildykite, kol suformuosite norimą formą.

Poligelis pravers, jeigu reikia priauginti nagą, pašalinti defektus, išlyginti natūralaus nago plokštelę ar sustiprinti lūžinėjančius nagus.

Geriausias poligelis

Geriausias polygelis nagams bus tas, kuris saugus nagui ir jam nekenkia. Iš meistro pusės geriausias dar ir tas produktas, kuris paprastai naudojamas bei ilgai išlieka, neprarasdamas savo savybių. Minėtus kriterijus atitinka mūsų asortimente esantys CANNI polygeliai nagams. Galite rinktis skaidrius, baltus, rožinius ar kitų spalvų.

 Kaip išsirinkti poligelį?

Renkantis poligelį tikslinga atsižvelgti į tokius aspektus:

·         gamintojas bei gaminio kokybė;

·         spalva;

·         konsistencija;

·         formavimas;

·         ar patogu dildyti;

·         kiek laiko polimerizuojasi lempoje.

Kuo skiriasi poligelis nuo akrilogelio?

Nors abiejų produktų paskirtis ta pati, patys savaime jie skiriasi. Pavyzdžiui, poligelis, palyginti su akrilo geliu, bus kur kas lankstesnis, stabilesnis, lengviau dengiamas, o sukietėjęs stebins tvirtumu.

Poligeliu padengti nagai nebus apsunkinti, jie išsiskirs lankstumu, tačiau drauge ir stiprumu. Kiekvienas meistras įvertina ir tai, jog darbas su šiuo produktu bus daug spartesnis, palyginti su darbu naudojant akrilo gelį.

 Ar būtina naudoti poligelį, jei nori prisiauginti nagus?

Polygel naudojimas nagams priauginti yra vienas dažniausių pasirinkimų. Ši medžiaga leidžia lengvai suformuoti, pailginti nagą, taip pat stebina ilgalaikiškumu ir stiprumu.

 Poligelio privalumai, kuriuos turite žinoti

Polygel labai paprastai naudojamas, jis klampus ir lengvai tepamas. Medžiaga lengva, neapsunkina nago. Šis produktas kur kas saugesnis ir sveikesnis natūraliam nagui! Dėl paprasto ir patogaus naudojimo poligelis tinka naudoti ir profesionalams, ir pradedantiesiems nagų meistrams.